Stel cookie voorkeur in

Bestuurders en medewerkers

drs. S.M.D. (Sylvia) Veltmaat

College van Bestuur DeBasisFluvius

'Hoge verwachtingen van iedereen, inclusief mijzelf'

sylvia.veltmaat@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 03

C. (Charlotte) van Zuylen

College van Bestuur DeBasisFluvius

'Een brug bouwen terwijl je erover loopt'

charlotte.vanzuylen@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 903

Mary Peters-Van Amersvoort

Receptioniste

'Een warm welkom in het Onderwijshuis'

receptie@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 00

Petra Versluis

Manager Bedrijfsvoering/Business Controller

'Een geoliede organisatie'

petra.versluis@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 994 en (06) 57 01 73 80

Klaartje van Dillen-Koorn (BHRM)

Manager HRM

'Weten wat we aan elkaar hebben'

klaartje.vandillen@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 951 en (06) 22 60 49 08

Annelies Wiggers

Programmamanager PO CLC/iXperium

'iXperium: innovatie met lef en vertrouwen'

a.wiggers@clcarnhem.nl

(026) 76 00 990 en (06) 13 16 63 38

Brigitte Groener

Senior HR Adviseur

'Met elkaar leren voor nog beter onderwijs'

brigitte.groener@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 950

Rebekka Bersee

Adviseur Onderwijs & Kwaliteit

'Goed onderwijs aan ieder kind'

rebekka.bersee@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 941

José Blijham

Recruiter

'We streven altijd naar nog beter'

jose.blijham@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 954 of (06) 51 54 68 58

Ragna van de Putte

Matcher

'Flexibel op de juiste plek'

 

 

ragna.vandeputte@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 954

Vera Olde Dubbelink

Coördinator SamenWoonScholen

'Een schoolomgeving met hart voor het kind'

vera.oldedubbelink@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 965 en (06) 53 53 03 15

Lindsey Samson

Officemanager

'Als je loslaat, heb je twee handen vrij'

lindsey.samson@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 903

Britt Olyslager

Secretarieel Ondersteuner

'Zorgen dat alles smooth verloopt'

britt.olijslager@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 935

Marieke van der Jagt

Medewerker HRM

'Elkaar vertrouwen in het goede'

marieke.vanderjagt@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 937

Diana Knijff

Medewerker HRM

'Kijk hoever je al bent gekomen, niet hoe ver je nog hebt te gaan'

 

diana.knijff@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 961

Willy Roosendaal

Ondersteuner HRM

'Regels creatief toepassen'


 

willy.roosendaal@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 955

Marcel Kuster

Adviseur Financiën

'Problemen bestaan niet, slechts uitdagingen'

marcel.kuster@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 928

Irene Hessing

Medewerker financiën

'Los van elkaar, samen toewerkend naar één doel'

irene.hessing@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 967

Marja Mollink

Medewerker financiën

'Samen gaan we het doen'

 

 

marja.mollink@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 966

Vera Schrijver

Senior HR Adviseur

'Samen staan we sterk voor onze leerlingen'

 

vera.schrijver@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 53

Anja van Loon

Senior HR Adviseur

'Individually we are one drop. Together, we are an ocean'

anja.vanloon@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 59

Bas ter Avest

Beleidsadviseur Onderwijs & Kwaliteit

'Plant your love, let it grow'

 

bas.teravest@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 59

Francis van Haandel

Beleidsadviseur Onderwijs & Kwaliteit

'Onderwijskwaliteit maakt mij betrokken en gedreven!'

francis.vanhaandel@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 41

Martijn van Luinen

Functioneel beheer AFAS, Medewerker Servicedesk

'Have you tried turning it on or off again?'

martijn.vanluinen@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 19

Rick Kuenen

Adviseur vastgoed en onderhoud

'Synergie door effectief samenwerken'

rick.kuenen@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 68

Maarten Happel

Medewerker Servicedesk

'We zeggen dat het automatisch gaat, maar je moet wel op dat knopje drukken'

maarten.happel@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 19

Isabel Tesser

Officemanager

'Bewandel je eigen, unieke pad'

isabel.tesser@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 36

Marcel Witte

Coördinator Servicedesk

'Ervoor zorgen dat het proces gestroomlijnd verloopt'

marcel.witte@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 19

Femke Aalst

Beleidsadviseur Onderwijs & Kwaliteit

femke.aalst@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 73

Maarten Hoevenaars

Bestuurssecretaris

maarten.hoevenaars@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 83

Maddie Weijand

Communicatieadviseur

maddie.weijand@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 900