Stel cookie voorkeur in

Bestuurders en medewerkers

drs. M.R. (Manon)Ketz

College van Bestuur DeBasisFluvius

'Vergroten van kansen-
gelijkheid van kinderen'

manon.ketz@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 903

drs. S.M.D. (Sylvia) Veltmaat

College van Bestuur DeBasisFluvius

'Hoge verwachtingen van iedereen, inclusief mijzelf'

sylvia.veltmaat@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 03

Mary Peters-Van Amersvoort

Receptioniste

'Een warm welkom in het Onderwijshuis'

receptie@debasisfluvius.nl

(026) 760 09 00

Petra Versluis

Manager Bedrijfsvoering/Business Controller

'Een geoliede organisatie'

petra.versluis@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 994 en (06) 57 01 73 80

Klaartje van Dillen-Koorn (BHRM)

Manager HRM

'Weten wat we aan elkaar hebben'

klaartje.vandillen@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 951 en (06) 22 60 49 08

Annelies Wiggers

Programmamanager PO CLC/iXperium

'iXperium: innovatie met lef en vertrouwen'

a.wiggers@clcarnhem.nl

(026) 76 00 990 en (06) 13 16 63 38

Brigitte Groener

Adviseur Organisatie & Ontwikkeling

'Met elkaar leren voor nog beter onderwijs'

brigitte.groener@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 950

Claudia Berkhout

Personeelsadviseur

'Samen naar optimaal'

 

 

claudia.berkhout@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 952

Rebekka Bersee

Adviseur Onderwijs & Kwaliteit

'Goed onderwijs aan ieder kind'

rebekka.bersee@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 941

Francis van Haandel

Adviseur Onderwijs & Kwaliteit

'Onderwijskwaliteit maakt mij betrokken en gedreven!'

francis.vanhaandel@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 941

Ragna van de Putte

Matcher

'flexibel op de juiste plek'

 

 

ragna.vandeputte@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 954

Collin Schippers

Adviseur Inkoop & Facilitaire Zaken

'Het goede doen'
 

collin.schippers@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 968 en (06) 53 47 78 12

Vera Olde Dubbelink

Coördinator SamenWoonScholen

'Een schoolomgeving met hart voor het kind'

vera.oldedubbelink@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 965 en (06) 53 53 03 15

Inge Soeters

Manager Bestuurszaken

'Transparant in wat we doen'
 

inge.soeters@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 983 en (06) 12 40 32 08

Nanja Stam

Adviseur Communicatie

'Uitdaging is mijn inspiratie'

 

 

nanja.stam@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 993 en (06) 82 22 81 40

Lindsey Samson

Officemanager

'Ik regel het!'
 

lindsey.samson@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 903

Britt Olyslager

Secretarieel Ondersteuner

'Zorgen dat alles smooth verloopt'

britt.olijslager@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 935

Sanne Looijen

Secretarieel Ondersteuner

'Geen doel is te ver, als je plezier hebt in wat je doet'

sanne.looijen@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 936

Marieke van der Jagt

Medewerker HRM

'Elkaar vertrouwen in het goede'

marieke.vanderjagt@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 937

Diana Knijff

Medewerker HRM

'Kijk hoever je al bent gekomen, niet hoe ver je nog hebt te gaan'

 

diana.knijff@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 961

Willy Roosendaal

Ondersteuner HRM

'Regels creatief toepassen'


 

willy.roosendaal@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 955

Marcel Kuster

Adviseur Financiën

'Problemen bestaan niet, slechts uitdagingen'

marcel.kuster@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 928

Irene Hessing

Medewerker financiën

'Los van elkaar, samen toewerkend naar één doel'

irene.hessing@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 967

Marja Mollink

Medewerker financiën

'Samen gaan we het doen'

 

 

marja.mollink@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 966

José Blijham

Recruiter

'We streven altijd naar nog beter'

jose.blijham@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 954 of (06) 51 54 68 58

Resi Elbers

Ondersteuner Financiën

'We gaan voor een uniforme werkwijze!'

resi.elbers@debasisfluvius.nl

(026) 76 00 962