Stel cookie voorkeur in

Onze scholen

Wijk

Denominatie

Type onderwijs

Hugo de Grootschool

Thorbeckestraat 21
6828 TT  ARNHEM

(026) 44 31 926

directeur: mevrouw A. (Ans) Lips
ans.lips@debasisfluvius.nl

hugodegrootschool.nl

IKC De Klimboom

Breezandpad 5
6843 JM  ARNHEM

(026) 38 31 993

directeur: mevrouw M. (Mette) Spruit
directie@ikcdeklimboom.nl

www.ikcdeklimboom.nl 

Jan Ligthartschool

van Slichtenhorststraat 27a
6821 CJ  ARNHEM

(026) 44 50 766

directeur: mevrouw J. (Julia) van Broeckhuijsen
julia.vanbroeckhuijsen@debasisfluvius.nl

jan-ligthartschool.nl

Jozef Sartoschool

Beeldhouwerstraat 27
6824 EG  ARNHEM

(026) 36 14 594

directeur: mevrouw I. (Ingrid) Geurtzen
ingrid.geurtzen@debasisfluvius.nl

jozefsartoschool.nl

Julianaschool

Alb. Thijmstraat 5
6824 PC  ARNHEM

(026) 36 16 039

directeur: de heer M. (Martijn) Vooren
martijn.vooren@debasisfluvius.nl

julianaschool-arnhem.nl

Kindcentrum De Werf

Laan van Presikhaaf 7
6826 HA  ARNHEM

(026) 36 14 069

directeur: mevrouw S. (Sonja) Bruggeman
sonja.bruggeman@debasisfluvius.nl

kindcentrum-dewerf.nl

Lea Dasbergschool

Emily Brontësingel 1A
6836 TV  ARNHEM

(026) 32 72 489

directeur: dhr R. (Rob) Lingier
rob.lingier@debasisfluvius.nl

leadasbergschool.nl

OBS Da Vinci Arnhem

Slochterenweg 27
6835 CD  ARNHEM

(026) 32 30 729

directeur: mevrouw W. (Wanja) van Langen
directie@obsdavinciarnhem.nl

obsdavinciarnhem.nl is nog in ontwikkeling

Obs De Boomhut

Bernhardlaan 10
6824 LE  ARNHEM

(026) 44 33 102

directeur: mevrouw L. (Linda) van Druijten
linda.vandruijten@debasisfluvius.nl

obsdeboomhut.nl

Pieter Brueghelschool

Bauerstraat 6
6813 KZ  ARNHEM
(026) 44 36 566

directeur: de heer M. (Martin) Bokx
martin.bokx@debasisfluvius.nl

pieterbrueghelschool.nl

Rivers International School

Rivers International School Arnhem
Parnassusstraat 20
6846 RB  ARNHEM
The Netherlands

+31 26 320 28 22 Primary dept.
+31 26 320 28 40 Secondary dept.
+31 6 213 048 73 Pre-school
+31 6 216 427 32 After-school care

Directeur / Head: Mrs G. (Gill) Eaton

g.eaton@riversarnhem.com

Secondary: info@riversarnhem.org
Primary: info@riversarnhem.com
Pre-school: h.vandermeer@skar.nl

https://www.riversarnhem.org

Sbo De Klaproos

Kluizeweg 189
6815 EC ARNHEM

(026) 44 35 012

directeur a.i.: mevrouw Marloes Tiemessen
directie@sbo-deklaproos.nl

sbo-deklaproos.nl

Sbo de Piramide

Groningensingel 1185
6835 HZ  ARNHEM

(026) 32 71 876

directeur: de heer A. (Alex) Saalmink
alex.saalmink@debasisfluvius.nl

sbodepiramide-arnhem.nl

't Panorama

Mesdaglaan 70
6813 GS ARNHEM

(026) 44 32 926

directeur: dhr. M. (Mathijs) van Londen
mathijs.vanlonden@debasisfluvius.nl

bspanorama.nl