Stel cookie voorkeur in

Onze scholen

Wijk

Denominatie

Type onderwijs

Anne Frankschool

Venlosingel 214
6845 JE  ARNHEM

(026) 38 31 646

directeur: dhr. H. (Hessel) Luesink
hessel.luesink@debasisfluvius.nl

annefrankschool.org

Arnhemse Montessorischool

Nicolaas Maesstraat 6
6814 LB  ARNHEM

(026) 44 27 025

directeur: mevrouw A. (Atty) van Enk
atty.vanenk@debasisfluvius.nl

arnhemsemontessorischool.nl

Basisschool ASV

Diependalse 2
6813 GE ARNHEM

(026) 44 22 094

interim-directeur: de heer H. (Herman) van Meerem
herman.vanmeerem@debasisfluvius.nl

basisschoolasv.nl

Daltonschool Confetti

Pallas Atheneplein 2
6846 XA  ARNHEM

(026) 38 90 114

directeur: mevrouw C. (Christel) Hensema
christel.hensema@debasisfluvius.nl

daltonschool-confetti.nl

De Bernulphusschool

Pastoor Bruggemanlaan 10
6861 GR Oosterbeek

(026) 33 32 458

schoolleider: de heer F. (Fedor) Cuppen
locatieleider: de heer S. (Stefan) Teunissen                                          

fedor.cuppen@debasisfluvius.nl
stefan.teunissen@debasisfluvius.nl

bernulphusschool.nl

De Binnenstad

Damstraat 6
6811 CB  ARNHEM

(026) 44 22 337

directeur: mevrouw L. (Lonneke) Schram
lonneke.schram@debasisfluvius.nl

de-binnenstad.nl

De Dorendal

Bachlaan 23
6865 EN Doorwerth

(026) 33 33 892

directeur: de heer A. (Auke) van Selling
auke.vanselling@debasisfluvius.nl

www.dedorendal.nl

De Mariënborn

Mariënbergweg 28
6862 ZM  OOSTERBEEK

(026) 33 35 274

schoolleider: de heer F. (Fedor) Cuppen                                                                                                             locatieleider: de heer R. (Rik) Vooijs

fedor.cuppen@debasisfluvius.nl
rik.vooijs@debasisfluvius.nl

demarienborn.nl

De Monchyschool

Lupinestraat 12
6841 GD  ARNHEM

(026) 32 12 674

interim-directeur: mevrouw M. (Mariken) Goris

mariken.goris@debasisfluvius.nl

monchyschool.nl

De Parkschool

Kinderkamp 7
6825 JA  ARNHEM

(026) 36 11 134

directeur: mevrouw P. (Petra) Herbrink
petra.herbrink@debasisfluvius.nl

de-parkschool.nl (in ontwikkeling)

De Schatgraaf

Meikers 3
6846 HR  ARNHEM

(026) 38 91 008

directeur: mevrouw T. (Thea) Bootsma
thea.bootsma@debasisfluvius.nl

deschatgraaf.nl

De Sterrenkring

Blekerstraat 2
6828 EW ARNHEM

(026) 44 21 481

directeur: mevrouw A. (Anita) Marsman
anita.marsman@debasisfluvius.nl

de-sterrenkring.nl

De Troubadour Elden

RijkswegWest 63
6842 BB  ARNHEM

(026) 38 14 623

directeur: de heer M. (Math) Smeets
math.smeets@debasisfluvius.nl

troubadour-elden.nl

De Witte Vlinder

Kloosterstraat 85a
6824 RC  ARNHEM

(026) 44 26 479

directeur: mevrouw R. (Roswitha) Goldsmid
roswitha.goldsmid@debasisfluvius.nl

bsdewittevlinder.nl

De Zyp

P. van Anrooylaan 3
6815 GT  ARNHEM

(026) 44 22 401

interim-directeur: de heer R. (René) van Eijk
rene.vaneijk@debasisfluvius.nl

www.dezyp.nl

Heijenoordschool

Gentiaanstraat 25
6813 ES  ARNHEM
(026) 44 50 676

Diependalseweg 2
(026) 44 56 365

directeur: mevrouw A. (Agnes) Spikker
agnes.spikker@debasisfluvius.nl

heijenoordschool.nl

Het JongLeren

Pallas Atheneplein 2
6846 XA  ARNHEM

(026) 38 90 410

directeur: dhr J. (Jack) van der Beek
jack.vanderbeek@debasisfluvius.nl

hetjongleren.eu

Het Klinket

MR.J.M. de Kempenaersingel 4a
6836 MH  ARNHEM

(026) 32 74 168

directeur: mevrouw L. (Loes) Hilderink
loes.hilderink@debasisfluvius.nl

klinket.nl

Het Mozaïek

Eimerssingel-Oost 264
6834 CZ  ARNHEM
(026) 32 17 088

Zwanebloemlaan 2
6832 HG Arnhem
(026) 32 16 844

Proces Opvang Locatie
Groningensingel 1225
6835 HZ Arnhem
 

directeur: mevrouw C. (Carola) Peters
carola.peters@debasisfluvius.nl

hetmozaiek.nl

Hugo de Grootschool

Thorbeckestraat 21
6828 TT  ARNHEM

(026) 44 31 926

directeur: mevrouw A. (Ans) Lips
ans.lips@debasisfluvius.nl

hugodegrootschool.nl